Ranking niszczarek automatycznych

Niszczarki automatyczne to coraz bardziej doceniana grupa niszczarek dokumentów ze względu na ich możliwość samodzielnego niszczenia dokumentów bez angażowania pracownika. Oszczędność czasu, a co za tym idzie pieniędzy jest coraz częściej kluczowym argumentem przy wyborze niszczarek automatycznych. Oferujemy niszczarki automatyczne z podajnikiem od 60 do 750 arkuszy. Te rodzaje niszczarek są szczególnie przydatne w biurach lub innych miejscach, gdzie konieczne jest regularne i masowe niszczenie poufnych dokumentów. Automatyczne niszczarki dokumentów mogą obsługiwać większe ilości papieru, co przekłada się na oszczędność czasu i pracę.


RANKING NISZCZAREK AUTOMATYCZNYCH 

 

Pozycja 1

Niszczarka HSM AF150 4,5x30mm 

Mobilna (na kółkach) , efektywna i efektowna niszczarka biurkowa z automatycznym podajnikiem na 150 arkuszy. Idealna do niszczenia kart kredytowych, kart lojalnościowych oraz płyt CD. Posiada wielofunkcyjny przycisk sterowania oraz opcję cofania w razie zacięcia papieru. Bezpieczna, składana osłona zapewniająca ochronę na różnych poziomach, z dedykowaną szczeliną do niszczenia płyt CD. Wyposażona w ekonomiczny system zarządzania energią EcoSmart, co przekłada się na cichą pracę i oszczędność energii. Dzięki półprzezroczystemu okienku można łatwo monitorować poziom zapełnienia. Dodatkowo, kosz na ścinki jest łatwy do wyciągnięcia. Produkt pochodzi z Niemiec i stanowi wygodne rozwiązanie do niszczenia danych w miejscu pracy, umożliwiając niszczenie pojedynczych arkuszy lub całych stosów papieru do 150 arkuszy, co znacząco oszczędza czas.

ranking-niszczarek-automatycznych-1

 

Pozycja 2

Niszczarka Ideal Shredcat 8285 CC

Niszczarka Ideal 8285 CC jest doskonałym wyborem dla biura - praktyczna, kompaktowa i dodatkowo wyposażona w osobny mechanizm tnący oraz pojemnik na płyty CD / DVD. Ideal 8285 wykonuje cięcie w systemie paskowo-odcinkowym (zgodnie z 4 stopniem poufności według normy ISO/IEC 21964), jednorazowo niszcząc 5 kartek papieru w ręcznym podajniku. Ta niszczarka jest także wyposażona w innowacyjny, automatyczny podajnik, który może pomieścić do 350 arkuszy papieru, a pokrywa tego podajnika automatycznego jest zabezpieczona blokadą PIN, chroniącą poufność niszczonych dokumentów. Dodatkowo, Niszczarka Ideal Shredcat 8285 posiada specjalne wahadło, które równomiernie rozprowadza rozdrobnione materiały wewnątrz kosza, co umożliwia bardziej efektywne jego wypełnienie.

 

 

Pozycja 3

Niszczarka Wallner AF 160 C4

Nieduża niszczarka biurowa z automatycznym podajnikiem na 160 kartek. Niszczy do 10 kartek jednorazowo. Posiada spory kosz o pojemności 32 litrów. Cichy silnik przystosowany do pracy ciągłej do 30 minut lub do 60 minut przy auto podajniku. 

Ranking niszczarek automatycznych

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o zaletach niszczarek automatycznych? Potrzebujesz porady przed zakupem? Zadzwoń pod numer 89 679 03 24 lub napisz na info@koneser.net.pl, aby porozmawiać z ekspertem odpowiedzialnym za tą grupę produktów.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl