Promocje z bonami Sodexo

Zgarniaj bony Sodexo!

Czym są kupony Sodexo?

Kupony Sodexo do kupony uprawniające do nabywania towarów i usług w wybranych punktach handlowych i usługowych. Akceptantami Kuponu są kina, baseny, siłownie, centra odnowy biologicznej i inne punkty usługowe. Pełną wyszukiwarka kuponów znajdziesz się na stronię www.DlaCiebie.sodexo.pl/kupony.

Gdzie można wykorzystać bony Sodexo?

Bony Sodexo można realizować w ponad 50 000 punktów sprzedaży na terenie całego kraju. Akceptują je hiper- i supermarkety, sklepy RTV i AGD, perfumerie, sklepy typu Dom i Ogród, salony jubilerskie, odzieżowe i sportowe, stacje benzynowe, agenci turystyczni, mniejsze sklepy spożywcze, restauracje, pizzerie, apteki i wiele innych. Są to punkty sprzedaży zarówno w dużych jak i mniejszych, czasem bardzo małych, miejscowościach. Pełną wyszukiwarka kuponów znajdziesz się na stronię www.DlaCiebie.sodexo.pl/kupony.

Jak otrzymać kupony Sodexo?

Zakup wybranych produktów z naszej oferty nagradzamy bezpłatnymi bonami Sodexo. Wartość premiowych bonów wskazana jest każdorazowo w opisie produktu.

Kiedy otrzymam należne bony Sodexo?

Kupony Sodexo wysyłamy razem z zamawianymi artykułami. W przypadku bonów o znacznej wartości wysyłamy je osobną przesyłką wartościową Pocztą Polską. Taka przesyłka dociera najczęściej w ciągu 2-3 dni roboczych. Informacja o bonach Sodexo nie znajduje się na fakturze.

Czy można wysłać kupony Sodexo na inny adres?

Istnieje możliwość wysłania kuponów na inny adres. W takim przypadku prosimy o poinformowanie nas o tym w uwagach do zamówienia lub poprzez pocztę email (koniecznie podając numer zamówienia). 

Czy od otrzymanych bonów Sodexo muszę płacić podatek dochodowy?

Art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy o PIT zwalnia z podatku wartość wygranych w konkursach i grach organizowanych i emitowanych (ogłaszanych) przez środki masowego przekazu (prasa, radio i telewizja) oraz konkursach z dziedziny nauki, kultury, sztuki, dziennikarstwa i sportu, a także nagród związanych ze sprzedażą premiową towarów lub usług - jeżeli jednorazowa wartość tych wygranych lub nagród nie przekracza kwoty 2 000 zł. 

Sprawdź produkty objęte promocją Sodexo

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl