Opinie o Nas

Folia samoprzylepna z powierzchnią antydrobnoustrojową, 105 x 148 mm, biała L8003-10

Dostępność: Produkt dostępny
Wysyłka: 1-2 dni
Cena: 58,08 zł 58.08
Cena netto: 47,22 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Producent: Avery Zweckform
Kod produktu: etk6132246 [15485535]

Opis

Dotykanie często użytkowanych powierzchni, szczególnie w miejscach publicznych, niesie ryzyko zarażenia się różnego rodzaju infekcjami. Bardzo łatwo można temu zaradzić! Nasze nowe, folie antybakteryjne zapewniają ochronę w 99,9% przed wszelkimi drobnoustrojami: wirusami, bakteriami, grzybami i innymi zarazkami a tym samym pomagają chronić siebie, swoich pracowników, klientów, pacjentów lub gości przed zakażeniem np. koronawirusem (Covid-19).

Te innowacyjne i wydajne samoprzylepne folie poliestrowe usuwają 99,9% wszystkich wirusów, bakterii i zarazków — to doskonały i bezpieczny środek antybakteryjny i sposób na ochronę często dotykanych powierzchni.
Wystarczy przykleić osłonę antywirusową i antybakteryjną z folii samoprzylepnej Avery Zweckform na często użytkowanych powierzchniach, takich jak drzwi, włączniki światła, uchwyty i przyciski, powierzchnie lad w handlu detalicznym i gastronomii, poręcze, uchwyty wózków sklepowych, blaty biurka, książki, zeszyty i foldery i wiele więcej. Nasza folia to osłona antywirusowa, która zastąpi środki antybakteryjne i sprawdzi się na wszystkich gładkich powierzchniach, których dotyka wiele osób. Przed przyklejeniem powierzchnie należy oczyścić, odkurzyć i odtłuścić.

Możesz wybierać z asortymentu obejmującego łącznie 3 różne rozmiary w przezroczystej lub białej folii samoprzylepnej. Sprawdź inne produkty z tej kategorii na www.avery-zweckform.pl.

Odpowiednie szablony do druku można znaleźć na stronie avery-zweckform.pl: jako dodatkową usługę oferujemy nasze bezpłatne oprogramowanie online Avery® Design & Print dla wszystkich etykiet z naszej oferty. Oferujemy szeroki wybór wstępnie zaprojektowanych, gotowych szablonów, które są regularnie uzupełniane o aktualne i innowacyjne projekty. Oczywiście możesz też po prostu wstawić własny tekst lub projekt do pustego szablonu. Po prostu wprowadź numer artykułu, edytuj, drukuj i gotowe! Zobacz: www.avery-zweckform.pl/koronawirus.

Białe, trwałe folie samoprzylepne L8003-10 w formacie 105 x 148 mm z długotrwałym, samosterylizującym efektem, który jest gwarantowany przez co najmniej 1 rok.

• Folia o 99,9% działaniu antydrobnoustrojowym – usuwa 99,9% wszystkich wirusów, bakterii i innych zarazków
• Odpowiednia m.in. do: tworzenia oznaczeń na drzwiach i blatach; oklejania klamek drzwi i okien; zabezpieczania włączników światła, przycisków, przełączników w windach; oklejania książek, folderów, dokumentów, teczek, broszur itp.
• Zapewnia kompleksową ochronę poprzez ciągły i długotrwały efekt samosterylizacji — dzięki specjalnej powłoce światło (naturalne i sztuczne) aktywizuje proces fotodynamiki, który powoduje utlenianie (eliminację) na powierzchni folii wszelkich drobnoustrojów.
• Folia trwale przylegająca z roczną gwarancją skuteczności – można ją częściowo zadrukować oraz przyciąć do wymaganego rozmiaru bez utraty skuteczności.
• Wytrzymała folia poliestrowa – odporna na: wodę, środki czyszczące oraz do dezynfekcji, rozdarcia oraz temperatury (-20°C +80°C), czynniki zewnętrzne nie zmniejszają efektu działania.
• Folia przetestowana przez niezależne instytuty, zgodna z ISO22196, nieszkodliwa dla zdrowia.
• Do samodzielnego zaprojektowania w bezpłatnym oprogramowaniu Design&Print Online, które jest dostępne na www.avery-zweckform.pl.

„Czy etykieta może zapobiec przenoszeniu wirusa COVID-19?”

Ten produkt nie został jeszcze jednoznacznie przetestowany w związku z wirusem COVID-19. Jednak został przebadany na innych wirusach z rodziny ludzkich koronawirusów (ISO 21702 Human Coronavirus NL63), które mają podobne struktury komórkowe i okazał się bardzo skuteczny.

„Jak przebiega proces biobójczy?”

Na podstawie fotodynamiki – zarazki i wirusy są trwale eliminowane za pomocą tlenu i światła widzialnego / sztucznego światła. Fotodynamiczny katalizator Dyphox® (pigment) jest aktywowany światłem, w konsekwencji powstaje energia przekazywana do tlenu w powietrzu (prekursor). W ten sposób powstaje singletowy tlen, który w kolejnym procesie chemicznym niszczy mikroorganizmy, takie jak zarazki i wirusy, poprzez utlenianie (certyfikowana, opatentowana technologia powłoki Dyphox®).

„Czy można zadrukować folię?”

Etykiety można drukować za pomocą wszystkich standardowych monochromatycznych
lub kolorowych drukarek laserowych. Wydrukować można dowolny komunikat lub grafikę, należy jednak unikać zadruku całej powierzchni folii. W przypadku całkowitego zadruku toner drukarki pokryłby biobójczą powierzchnię etykiety, zmniejszając w ten sposób działanie antydrobnoustrojowe na tym obszarze.

W naszej ofercie znajdziesz także inne ciekawe produkty do ochrony przed Covid-19, w zakładce KORONAWIRUS oferujemy np. zestaw etykiet ostrzegawczych, serię etykiet dedykowanych do pracy zdalnej oraz etykiety na środki do dezynfekcji: www.avery-zweckform.pl.


EAN: 4004182380031
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Przesyłka kurierska - Przelew bankowy) już od 300,00 zł.

 

      Kurier DPD  Wartość zakupów Koszt dostawy (brutto)
0 - 50 zł. 16,40 zł.
50 - 100 zł.  12,70 zł.
100 - 200 zł.  9,80 zł. 
200 - 300 zł.  7,60 zł. 
powyżej 300 zł.  GRATIS 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl