Opinie o Nas

Liczarka Safescan 6185 wagowa

Dostępność: Mała ilość
Wysyłka: 1-2 dni
Cena: 1 843,00 zł 1843.00
Cena netto: 1 498,37 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Producent: Safescan
Kod produktu: 3LC045

Opis

Liczarka wagowa Safescan 6185

Oszczędzaj czas i ułatw dokonywanie czynności administracyjnych. Safescan 6185 jest naszpikowany najnowszą technologią, która pozwala policzyć stan całej kasy w dwie minuty. Połącz swoje urządzenie Safescan 6185 do dołączonego oprogramowania do liczenia pienidzy Safescan i zapisuj lub eksportuj wyniki liczenia jednym tylko naciśnięciem przycisku.

Safescan 6185 posiada mnóstwo automatycznie działających funkcji wykonujących żmudną czynność zliczania pieniędzy pod koniec pracowitego dnia. Liczy monety i banknoty bez względu na to, czy są one luzem, popaczkowane, w rolkach czy w plikach; dodaje też płatności kartą kredytową i czekami, następnie oznakowuje każdy proces przeliczania numerem referencyjnym ze stemplem czasowym, a także automatycznie odejmuje od wyniku końcowego saldo początkowe. Wszystko to oznacza, że 6185 jest najbardziej wszechstronną i oszczędzającą czas liczarką pieniędzy.

Liczarka Safescan 6185 stosuje technologię inteligentnego ważenia pieniędzy do szybkiego i dokładnego policzenia monet, banknotów oraz elementów niepieniężnych, takich jak na przykład vouchery lub tokeny. Jest przy tym szybsza oraz dokładniejsza od nawet najbardziej doświadczonego kasjera.

Zadbaliśmy o to, by 6185 była liczarką bardzo wygodną dla użytkownika: serce jej systemu stanowi nieustanna, automatyczna kalibracja, zatem jest zawsze gotowa do użycia, nawet przenoszona z jednego miejsca do drugiego.

Wystarczy umieścić każdy rodzaj monet – od najmniejszych do największych – w dołączonym pojemniku, następnie dodać wszystkie rodzaje banknotów i… voilà! 6185 zważy oraz zliczy nominały, po czym doda je do siebie i poda wartość łączną. Gotowe! Cała zawartość kasy przeliczona w czasie krótszym niż 2 minuty!

Model 6185 przeliczy z łatwością nie tylko nieposegregowane monety i banknoty, ale także rolki z monetami oraz banknoty w paczkach i plikach. Czy dołożenie do tego elementów niegotówkowych, takich jak vouchery, kupony czy żetony, to jakiś problem? Otóż żaden! Można szybko nauczyć tę liczarkę, by automatycznie rozpoznawała masę i wartość każdego z nich.

Adaptacyjny algorytm liczenia zastosowany w Safescan 6185 umożliwia urządzeniu samodzielne dostosowanie tolerancji wagowej. Różnice masy mogą wystąpić ze względu na stan liczonych banknotów lub w przypadku liczenia 2 wersji banknotów (starych i nowych, które zwykle mają inną masę) o tym samym nominale. Funkcja ta umożliwia Safescan 6185 jednoczesne liczenie starych i nowych wersji Euro, bez konieczności uprzedniego rozdzielenia wersji.

Safescan 6185 posiada intuicyjnie obsługiwany panel oraz duży i wyraźny wyświetlacz, przy którym inne produkty wypadają co najmniej blado. Klawiatura numeryczna oraz dziewięć dobrze oznakowanych przycisków pozwalają na łatwy dostęp do funkcji 6185. Duży wyświetlacz LCD pokazuje dokładnie to, co chcecie Państwo wiedzieć: wybraną walutę i nominały (lub elementy niegotówkowe), ilość i wartość dla każdego nominału (czy rodzaju), wreszcie wartość łączną.

Dzięki 6185 praca polegająca na mozolnym zliczaniu banknotów odbywa się szybciej za sprawą kilku dodatkowych funkcji:
• dołączenie wartości każdego czeku i potwierdzenia płatności kartą kredytową do łącznego wyniku;
• zastosowanie funkcji REF do oznakowania wyniku liczenia numerem referencyjnym dla danej kasy bądź kasjera, a także dodanie praktycznego stempla czasowego;
• odjęcie salda początkowego od utargu z danego dnia (funkcja BANK).

Liczarka Safescan 6185

Banki centralne regularnie wydają nowe lub ulepszone banknoty i monety. Dedykowany zespół Safescan do zarządzania walutami dba o to, by Państwa urządzenie Safescan 6185 zawsze było na bieżąco z tymi zmianami. Gdy tylko zostają one wprowadzone, informujemy Was o tym, prosząc o zainstalowanie aktualizacji przez port USB znajdujący się z tyłu urządzenia.

6185 znacznie ułatwia prace administracyjne, gdyż umożliwia automatyczny wydruk na dostępnej w opcji drukarce termicznej Safescan TP-230 albo eksport do opcjonalnego oprogramowania Safescan 4.0 MCS. MCS służy do kompleksowego, automatycznego zarządzania przepływem gotówki i jego analizy, przy zastosowaniu zaawansowanych filtrów oraz szczegółowego podziału na pracowników, kasę i nominały, także dla takich niegotówkowych elementów jak vouchery czy tokeny. Jeżeli nie jesteście jeszcze Państwo gotowi do przetwarzania swoich danych, można je zapisać na później w pamięci wewnętrznej Safescan 6185.

Akumulator LB-205 pozwala korzystać z licznych funkcji Safescan 6185 w dowolnym miejscu. Do 30 godzin działania na baterii – akumulator litowo-polimerowy umożliwia przeliczenie całej zawartości kasy w dowolnym miejscu i czasie.

Połączenie Safescan 6185 z SD-4617S lub serią 4141 szuflad kasowych, a także pojemnikami na bilon 4617CC / 4141CC to dodatkowa oszczędność czasu! Nie trzeba już będzie wyciągać pieniędzy z szuflady i zaczynać od kalibracji: 6185 jest automatycznie zaprogramowana do tego, by rozpoznać owe urządzenia.

Liczarka Safescan 6185 jest znormalizowana do pracy z pojemnikami na bilon 33,5 gr. Niektórzy producenci szuflad mogą jednak używać pojemników o innej masie. Aby uwzględnić te różnice w 6185 można skalibrować drugi pojemnik na bilon.

Wszystkie nasze produkty tworzymy z zachowaniem wysokich standardów jakości i dajemy rozszerzoną, 3-letnią gwarancję na to, iż są one wolne od wad.

Informacje dodatkowe

Rodzaj liczarki Liczarka wagowa

Produkty powiązane

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Przesyłka kurierska - Przelew bankowy) już od 300,00 zł.

 

      Kurier DPD  Wartość zakupów Koszt dostawy (brutto)
0 - 50 zł. 16,40 zł.
50 - 100 zł.  12,70 zł.
100 - 200 zł.  9,80 zł. 
200 - 300 zł.  7,60 zł. 
powyżej 300 zł.  GRATIS 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl