Opinie o Nas

Liczarka do banknotów Safescan 2685-S

Dostępność: Niedostępny
Cena: 4 136,00 zł 4136.00
Cena netto: 3 362,60 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Producent: Safescan
Kod produktu: 3LC076

Opis

JAKA LICZARKA DO BANKNOTÓW WYBRAĆ


Liczarka Safescan 2685-S

Oszczędzaj czas i ułatw dokonywanie czynności administracyjnych. Safescan 2685-S jest naszpikowany najnowszą technologią, która pozwala na ciągłe i szybkie zliczanie dużych ilości mieszanych banknotów. Połącz swoje urządzenie Safescan 2685-S do dołączonego oprogramowania do liczenia pienidzy Safescan i zapisuj lub eksportuj wyniki liczenia jednym tylko naciśnięciem przycisku.

Safescan 2685-S jest naszym najbardziej zaawansowanym urządzeniem do liczenia pieniędzy, oferującym profesjonalne liczenie i sprawdzanie autentyczności nieposortowanych banknotów. Zostało stworzone i sprawdzone do intensywnego użytkowania – to doskonałe rozwiązanie dla biznesu wymagającego szybkiego, bezbłędnego przeliczania banknotów różnych walut i udowodnionej, 100-procentowej dokładności sprawdzania zabezpieczeń.

Oszczędność czasu przy jednoczesnej gwarancji bezbłędności. Safescan 2685-S posiada duży podajnik mieszczący nawet 500 banknotów, a trzy regulowane prędkości zapewniają maksymalną elastyczność, wiarygodność i wydajność liczenia: aż do 1500 banknotów na minutę.

Model 2685-S, podobnie jak wszystkie liczarki Safescan, błyskawicznie i dokładnie liczy posegregowane banknoty w każdej walucie, a także kupony i vouchery. Wyróżnia go jednak zdolność policzenia wartości nieposortowanych banknotów EUR, GBP, CHF, SEK, NOK, DKK oraz PLN. Wystarczy włożyć nieposortowane banknoty do podajnika i nacisnąć przycisk „start”, a liczarka automatycznie sprawdzi liczbę i wartość banknotów z rozbiciem na nominały.

Ponieważ podajnik na banknoty w modelu 2685-S znajduje się z przodu urządzenia, można stale dodawać banknoty w trakcie pracy urządzenia, co jest bardzo praktyczne tam, gdzie dokładność i czas grają pierwsze skrzypce.

Dzięki Safescan 2685-S praca zliczania banknotów odbywa się szybciej. Wystarczy nacisnąć przycisk „add”, a liczarka zacznie w sposób automatyczny zliczać łączną wartość podanych banknotów.
Z kolei naciśnięcie przycisku „batch” oraz podanie liczby banknotów powoduje, że urządzenie to zatrzyma się po przeliczeniu żądanej liczby. Trudno o szybszy sposób przygotowania depozytów bankowych czy szuflad kasowych!

Safescan 2685-S stosuje najnowsze technologie do wykrywania fałszerstw, analizujące siedem zaawansowanych zabezpieczeń, w jakie wyposażone są współczesne pieniądze: atrament sympatyczny, podczerwień, atrament magnetyczny, nić metalową, kolor, rozmiar i grubość. Technologia ta jest tak dokładna, że wykryje nawet podwójne lub przepołowione banknoty. Będziecie mieć Państwo 100-procentową gwarancję, czy dany banknot jest prawdziwy czy też podrobiony.

Safescan 2685-S regularnie przechodzi rygorystyczne testy największych banków centralnych, przechodząc próby z zastosowaniem banknotów prawdziwych i sfałszowanych. Za każdym razem z łatwością wykazuje 100% dokładność, co gwarantuje, że bezbłędnie określi, czy dany banknot jest autentyczny czy też podrobiony.

Safescan 2685-S zaprogramowano do automatycznego rozpoznawania autentyczności banknotów dziesięciu różnych walut (EUR, GBP, USD, CHF, PLN, SEK, NOK, DKK, CZK oraz HUF). We wszystkich pozostałych walutach sprawdzane są następujące trzy zabezpieczenia: atrament sympatyczny wykrywany przez światło UV, elementy magnetyczne oraz rozmiar.

Banki centralne nieustannie wprowadzają unowocześnienia swoich banknotów, stosując najnowocześniejsze zabezpieczenia utrudniające zadanie fałszerzom. Dedykowany zespół Safescan do zarządzania walutami dba o to, by Państwa urządzenie 2685-S było zawsze na bieżąco z tymi zmianami. Gdy tylko zostają one wprowadzone, informujemy Was o tym, prosząc o zainstalowanie aktualizacji przez port USB bądź slot Micro SD znajdujący się z tyłu urządzenia.

Safescan 2685-S posiada intuicyjnie obsługiwany panel oraz duży i wyraźny wyświetlacz. Sześć dobrze oznakowanych przycisków pozwalają na łatwy dostęp do funkcji. Duży, podświetlany wyświetlacz LCD podaje pożądane informacje: liczbę przeliczonych banknotów oraz, według wprowadzonych ustawień, rozbicie na nominały i weryfikację autentyczności.

Liczarka Safescan 2685-S ułatwia jeszcze bardziej prace administracyjne, gdyż umożliwia automatyczny wydruk na dostępnej w opcji drukarce termicznej Safescan TP-230 albo eksport do opcjonalnego oprogramowania Safescan MCS. MCS służy do kompleksowego, automatycznego zarządzania przepływem gotówki i jego analizy, przy zastosowaniu zaawansowanych filtrów oraz szczegółowego podziału na pracowników, kasę i nominały, także dla takich niegotówkowych elementów jak vouchery czy tokeny.

Safescan 2685-S

 

Parametry techniczne liczarki Safescan 2685-S:

 • Liczy do 1.500 banknotów/min
 • 10 walut domyślnych: EUR, GBP, USD, CHF, PLN, SEK , NOK, DKK, CZK, HUF
 • Duża pojemność podajnika na 500 egzemplarzy zapewnia doskonałą wydajność liczenia
 • Liczy posortowane banknoty we wszystkich walutach oraz posortowane i nieposortowane banknoty EUR/GBP/CHF/PLN/SEK/NOK/DKK
 • Wykrywanie fałszerstw na 7 sposobów: UV, atrament magnetyczny, nić metalowa, podczerwień, kolor, kontrola grubości i rozmiaru
 • Podliczanie wartości i liczby egzemplarzy przy wykrywaniu fałszywych banknotów EUR/GBP/CHF/PLN/SEK/NOK/DKK
 • 100% wynik testów (www.ecb.eu, www.bankofengland.co.uk)
 • Funkcje sumowania i odliczania określonej kwoty
 • Nadaje się do wykrywania pierwszej serii banknotów euro, jak i nowych banknotów Europa serii
 • Pojemność układarki 220 banknotów
 • Łatwy w obsłudze panel
 • Duży wyświetlacz LCD o przejrzystym i profesjonalnym układzie
 • Regulowana szybkość liczenia: 800, 1200 i 1500 banknotów na minutę
 • Opcja liczenia arkuszy (swobodne liczenie) bez wykrywania fałszerstw
 • Funkcje auto-startu i startu manualnego
 • W tym Safescan MCS
 • Kompatybilność z Safescan TP-230 do bezpośredniego wydruku wyników liczenia
 • Moc: 110-240V, 50/60Hz
 • Zużycie energii: < 60W
 • Wymiary urządzenia: 26.2 x 26.4 x 24.8 cm
 • Waga: 6,5kg
 • 3 lata gwarancji
 • Certyfikat CE
 

Informacje dodatkowe

Rodzaj liczarki Liczarka nominałowa
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Przesyłka kurierska - Przelew bankowy) już od 300,00 zł.

 

      Kurier DPD  Wartość zakupów Koszt dostawy (brutto)
0 - 50 zł. 16,40 zł.
50 - 100 zł.  12,70 zł.
100 - 200 zł.  9,80 zł. 
200 - 300 zł.  7,60 zł. 
powyżej 300 zł.  GRATIS 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl